| xxxxxxrasfatzataxxxxxx a întrebat:

Mi-am comandat Keratina lichida de pe TrioDeLuxe si astept sa vina. Are foarte multe beneficii. Sunt roscata si am firul subtire ( si cam putin par laughing happy si degradat la varfuri din cauza placii de par. Folosesc masca de la avon Advance Techiques pentru parul vopsit. O pot folosi in continuare in locul balsamului si sa folosesc keratina credeti ca se va intampla ceva? Intentionez sa imi si Bifazicul. Vreau pareri de la cineva care a folosit asa ceva. (Keratina)

1 răspuns:
| AndreeaXKadisha a răspuns:

Iubito eu folosesc keratina mereu de 1 an jumate si mai nou de cateva luni folosesc si masca de la Advance. Nu se intampla nimic stai linistita. Te pup si sper ca nici tie sa nu ti se intample!