| pithicot a întrebat:

A folosit cineva masca pentru par Kallos placenta? Ce parere aveti de ea? Eu am parul vopsit(este a 2`a oara cand l`am vopsit) si numai arata asa "natural"sad. la varfuri este ca o "matura"(am firul subtire)si folosesc placa cam des.Imi puteti spune cum se foloseste aceasta masca? Eu ma spal pe cap de 2 ori p saptamana si presupun ca o sa o folosesc la fiecare spalarethinking

Sh sper ca daca folosesc masca de la Kallos sh sampon si balsam de la L'oreal nu are nimicthinking

Funda:d

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer eu am folosit sunt ok ele numai că eu nu am observat o îmbunătăţire, sau să mă ajute cu ceva. Poţi folosi dar la mine nu a avut niciun efect /rezultat. După fiecare spălare dai părul cu produsul respectiv şi laşi jumătate de oră după care clăteşti bine! Baftă!

| Yoyo7949 a răspuns:

Sa stii ca e destul de buna. Iti descurca parul si il face foarte moale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masca de par de la kallos cu placenta este foarte buna parerea mea inca de la primaa intrebuintare iti face parul mai moale si ascunde parul ars pana ajunge sa il faca "disparut" sa zic asa ( cam de la a 3 a, a 4-a spalare)la parul meu a functionat de minune (sunt blonda o culoare foarte deschisa, am parul cret, si folosesc foarte mult placa) sper sa functioneze si la tine succes:* nu are nimic daca o folosesti cu alte produse efectul este garantat dar asta depinde si de tipul de par o aplici dupa spalare si o lasi 30 de min sper sa functioneze:*

| moloton99 a răspuns:

De unde se ea kallso?