Întrebare recomandată | 7Catalinn a întrebat:

Pe 9 martie e nunta fratelui meu deci, trebuie sa fiu impecabil. Mi-am cumparat un sacou bleumarin, dar nu stiu ce pantaloni sa-mi iau, tot bleumarin sau negri? ce camasa sa aleg? dar papionul si batista de buzunar ce culoare sa fie?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eli2000 a răspuns:

Pantaloni tot bleumarin, camasa alba, papion rosu ( aceste trei culori fac parte din stilul navy, adica marinaresc, si este una dintre cea mai eleganta combinatie

| 7Catalinn explică (pentru Eli2000):

Mi-am cumparat pantofi tot bleumarin. sa-mi cumpar maro? sau e bine bleumarin? Si papionul negru cu rosu, rosu cu alb sau simplu rosu?

| Eli2000 a răspuns (pentru 7Catalinn):

Papionul rosu. Pantofii sunt buni bleumarin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pantaloni negri camasa alba

| cokko a răspuns:

Eu zic sa iti iei o pereche de blugi conici, o pereche de pantofi, dar nu extrem de eleganti, si cu acel sacou vine foarte frumos. Papionul si batista trebuie sa fie de aceeasi nuanta. crede-ma ca iti faci un look de milioane asa cum ti-am spus. asa-i fetelor?

| abriella a răspuns:

Eu zic sa iei pantaloni negri si un papion care sa se asorteze

| Catrinel_Caty_1973 a răspuns:

Pantaloni negri camasa alba papionul gri batista de ce culoare vrei