| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna seara. Pentru cei care aveti parfumul Have Fun de la La Rive e bun? Persista? Stiu ca nu e foarte cunoscut,dar l-am comandat si eu pentru o prietena pentru ca si-l doreste de ceva vreme si am vrut sa il fac cadou,dar ii voi da retur daca nu e bun, si parca nu as vrea sa dau bani pe el si sa si astept mult timp ca sa ajunga,pentru ca prietena mea e mai sofisticata si nu ii plac parfumurile proaste. Din cate am vazut la recenzii, el pare bun dar nu stiu ce sa zic.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca recenziile sunt mai relevante decat 2 pareri de aici. Cauta parfumul pe mai multe siteuri si vezi recenziile la toate. Fiindca unele siteuri ascund sau nu publica deloc review urile negative.

| LarisaChe07 a răspuns:

Daca este vorba despre asta:
https://makeup.ro/......ct/193251/
, sigur nu persista, este totusi un parfum de nici 20 de lei la 30 ml.
Un parfum persistent costa peste 500 lei la 60 ml.

| opreaana3807 a răspuns:

Buna, il are mama si in fiecare zi cand ma duc la scoala colegii si profesorii imi spun ca miros bine, cu ce m-am dat etc. eu zic ca merita sa l iei.

| Animeforlifee9921 explică (pentru opreaana3807):

A ajuns comanda si miroase bine, dar din pacate nu prea persista. Sticluta in sine e foarte draguta