| mihaela1mihaela a întrebat:

Sunt invitata la o nunta si nu stiu ce rochie sa-mi iau scurta sau lunga, sunt inalta

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu conteaza inaltimea. Care crezi ca te avanteajaza mai bine si ti se pare mai dragut-o, aia ia-o. Uite aici niste modele din care te inspiri:
http://www.bonprixro.eu/........846.html
Poti sa si cumperi daca te intereseaza vreuna.
O zi placuta!

| Dianaㄨ a răspuns:

Daca mergi si la ceremonia religioasa, atunci rochia poate fi lunga numai daca este o nunta luxoasa.
Daca mergi la petrecerea de seara poti sa iti iei o rochie lunga.
Depinde cum arata picioarele tale, daca ai picioare frumoase, mai ales ca esti inalta, ar fi frumoasa o rochie scurta!
Bafta!

| melittlelioness a răspuns:

Nu conteaza ca esti inalta. Daca iti perimit/in sensul ca ai o varsta care iti permite/ eu zic sa iti iei o rochita scurta de zi si una lunga de seara, astfel ai sa iti pui in valoare atat garderoba cat si inaltimea

Funda?