| LolitaDraguta a întrebat:

Buna seara, TPU! Aceasta coafura e pentru baieti sau pentru fete?
http://pm1.narvii.com/5992/c7c8666c95ea974293f0b36d9fcaa 63795012b4a_hq.jpg
Am parul putin mai lung de umeri, credeti ca m-as putea duce la coafor sa ma tunda in felul asta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Bună Lolita, coafura mie mi se pare universală, dar acum eu cred sincer că dacă tu fiind fată te-ai duce să te tunzi așa, te-ai machia frumos și te-ai îmbrăca cu ceva stil nu te-ar confunda nimeni cu un băiat. Adică sunt atâtea fete cu părul scurt și de o frumusețe extraordinară. Părerea mea este că dacă așa te vei simți în largul tău și ți se va părea mai,, cool" fă-o, fără nicio ezitare. Până la urmă, dacă nu-ți va plăcea părul va crește la loc sau îți vei lua o perucă happy
Baftă!

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

Merge si pentru fete. Chiar am avut o colega tunsa asa.