| Schillinger a întrebat:

Buna seara TPU! AM o intrebare pentru fete happy vreau sa ii cumpar prietenei mele un lantisor, ea mi-a zis ca ii place argintul.Nu am nici o idee ce model de lantisor sa iau, imi puteti da cv exemple / link MERSI

Răspuns Câştigător
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Cel mai indicat pentru ea este un lant simplu cu o inimioara. In acest fel ea va purta acel lant cu mult drag si-si va aminti mereu de tine.
Acest lant (gen) http://www.e-argint.ro/lantisoare-din-argint-dama/24l950-2304.html
Si inimioara (gen) http://shopping.flu.ro/......stale.html
Cred ca o sa-i placa. Oricum mai uita-te si tu pe site-uri, eu ti-am dat un exemplu.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%C5%A3ia-love-and-fun-106723
Uite pe site-ul ăsta poate găseşti ceva reprezentativ;)Baftă!

| Smile2BHappy a răspuns:

Http://cameliaminisan.blogspot.ro/......-fimo.html
Uita-te pe site ( foloseste fimo ) baga la cuptor cat scrie pe pachet.
P.S.: incearca sa scrii pe ea BFF (best friends forever) si despartele inainte sa le bagi la cuptor. Asa ea poarta o parte si tu o parte si cat le veti avea veti fi mereu BFF. Eu asa am facut de craciun cu cele mai bune prietene ale mele, dar noi sumtem 3...