| Schillinger a întrebat:

peste o luna ste ziua prietenei mele si as vrea sa-i fac un cadou, eu mama gandit sai cumpar un lantisor cu un pandantiv pe care sa fie scris ceva de dragoste(pandantivul sa fie inpartit in 2 o parte la ea si o parte la mine) imi puteti da un ex de pe un site, sau alte idei pentru ce sa ii daruiesc? mersi dau funda la cea mai frumoasa idee happy MS.

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Imi place ideea cu pandativul, ar fi frumos ca acesta si lantisorul sa fie din aur sau argint, daca iti permite bugetul. I-ai mai putea lua o rochie/o bluza in culoarea ei preferata, un pulover dragut, o poseta din piele ele4ganta, o esarfa de matase naturala cu un imprimeu deosebit, un ceas de mana asa mai de efect, o bratara din aur sua argint, o trusa completa de machiaj, unparfum fin, eventual preferatul ei, un cd cu muzica pe care o asculta, un DVD cu un film de dragoste la care sa va uitati impreuna in seara aniversarii ei, o carte buna din genul celor pe care le citeste, o iconita cu Maica Domnului sau cu sfantul al carui nume il poarta daca e credincioasa, un obiect legat de un hobby al ei, o felicitare facuta de tine manula in care sa-i spui cat de mult o iubesti si sa-i urezi la multi ani sau dac aii oferi carte ai putea sa-i scrii asta pe rpima pagina si sa-i ramana amintire peste ani si ani, cand va redeschide respectiva carte, o invitatie la o cina romantica, la lumina lumanarilor, o cutie de bomboane fine de ciocolata si orice ai alege neaparat un trandafir rosu sau floarea ei preferata si o declaratie de dragoste spusa din inima. La multi ani iubitei tale!

| chazz a răspuns (pentru Euletitia):

Tu deja visezi fa! tu vrei sa le faca pe toate intr-o zi? da cine crezi ca e irinel columbeanu?

| Euletitia a răspuns (pentru chazz):

Nu, mai, nu sa i le ia pe toate intr-o zi, ci sa aleaga una/doua din aceste variante. si nu imi vorbesti mie cu fa, intelegi?

| chazz a răspuns (pentru Euletitia):

rolling on the floor uite ca imi permit si ca sa nu o mai lungim incheiem aici.bafta

| Schillinger explică (pentru Euletitia):

Mersi :*

7 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Ideea cu pandantivul este foarte frumoasa.la ora asta nu imi trec idei prin cap dar daca vrei sa o cuceristi fa tu ceva.un portret ceva chiar nu stiu acuma.gandestete la un lucru care o caracterizeaza.
numai bine!
si nu uita un cadou scump nu este neaparat frumos ci cel facut din inima.

| Schillinger explică:

Mentionez o iubesc foarte mult si vreau sa fie fericita big grin.

| CorinaC a răspuns:

Buna. Pentru viitor, sa stii ca e frumos sa dai un cadou cat mai unicat si cat mai pe gustul celui caruia vrei sa il daruiesti. Cel mai bun loc in care le gasesti este aici http://www.talismane-amulete.ro/talisman_de_dragoste.htm iar daca esti din Brasov, au deschis magazin unde poti sa vezi lucrurile de pe site. Funda?