| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Am o mica-mare problema:o peridoada am avut vergeturi(erau ca niste rani sub piele,rosii,foarte vizibile). Acum s-au mai retras, sunt doar niste dungi albe.Desi nu mai sunt ca la inceput, ma derajeaza.Acum ca se apropie vara,as vrea sa incep un tratament impotriva acostore.Mi-ati putea recomanda niste creme care care sa dea intr-adevar roade? As vrea sa dispara de tot,sau daca nu se poate atunci macar sa fie si mai putin vizibile. Si inca ceva:fac sport(merg la sala), dar totusi as vrea sa ma asigur ca nu raman cu celulita.Niste creme bune puppy dog eyes? big grin ( FUNDA )

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Din pacate nu o sa dispara.sad Doar prin operatie cu laser...

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De vergeturi nu scapi toată viața, la fel și cu celulita.
Toate cremele sunt doar comerciale!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nici o cremă minune nu te poate scăpa de vergeturi, de vergeturi nu scapi toată viaţa.
Te pup!