| ----:anonim:--- a întrebat:

imi puteti recomanda ceva creme pentru vergeturi?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Untul de shea este foarte bun! Ti-l recomand cu incredere. Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@anemary23, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| OanaG a răspuns:

Un remediu naturist: ulei de masline, maseaza zonele cu probleme!

si

O crema foarte buna :Supliform costa 10 lei, in jur de 10 lei, e Minunata; x

| Madalina_5058 a răspuns:

Incearca cu ulei de masline, este bun pentru asa ceva.

| ----:anonim:--- explică:

Mersi si eu "noname" :X >big grin

| Ralluca96 a răspuns:

Incearca crema : Aloe propolis creme. Poti cauta pe google sa te convingi daca merita sau nu cumparata. Funda?happy