| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara TPU!
De unde pot să îmi comand o curea GUESS originală? Știți vreun site legit? Am găsit mai multe site-uri(epantofi, modivo etc.) dar nu prea am încredere să comand de pe ele, deoarece au recenzii cam proaste.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Epantofi e foarte ok. Unde ai vazut tu recenzii proaste?

| geani87 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am căutat pe internet păreri și au recenzii proaste

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru geani87):

Da-mi si mie link ca sunt curios. Nu de alta, dar am doi prieteni care cumpara frecvent de la ei si sunt foarte multumiti.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru geani87):

Mdah, in cazul asta iti recomand sa dai un pic iama pe Amazon. https://www.amazon.de/s?k=guess+belt&ref=nb_sb_noss_1

| geani87 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Mi-am comandat acum o curea de pe Modivo.Am auzit ca cică e ok și sunt originale produsele.Mulțumesc frumos!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru geani87):

Pentru putin. Sa fie intr-un ceas bun! happy

| geani87 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Mulțumesc!

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Epantofi si modivo sunt legit. La fel si fashiondays, aboutyou, etc. Nu vad ce anume nu-ti inspira incredere.

Daca ar fi vandut curele Prada cu 100 de lei, atunci ai fi avut motive de neincredere. Dar nu fac asta.

| geani87 a răspuns (pentru johnnny123):

Pai am căutat pe net despre aceste site-uri și au recenzii cam proaste.De asta nu îmi inspiră încredere