Întrebare recomandată | azd a întrebat:

Buna seara TPU, spuneti-mi si mie cu ce ar trebui sa ma dau in cap ca sa numai am parul asa moale. Vreau sa-l am mai tare pentru a-l aranja cu placa in sus... sau ce sampoane ar trebui sa folosesc.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ByaNka2799 a răspuns:

Wash & go (volum plus)

6 răspunsuri:
| sexlove a răspuns:

Wash & go

| OnuOnulică a răspuns:

Buna eu iti sugerez sa folosesti fixativ cu fac si eu e cel mai bun

| raresm99 a răspuns:

Foloseste un sampon pentru volum.

| azd explică:

Eu m-am spalat odata cu Elseve pentru femei (cel negru co roz ) si il aveam foarte tare... si statea perfect cu placa dar acum vad k numai sunt aceleasi rezultate... depinde si fixatic?

| FS1 a răspuns:

Ceau,

Vezi aici atat tratamente pentru par cat si sampon sau masca: http://suntfashion.com/......a-parului/

| JustAndy a răspuns:

Problema e ca asa este parul tau nu ai ce sa ii faci daca asa te-ai nascut. ar fi o idee sa incerci un alt sampon pentru par moale si niste fixativ sau ceara de par. Sper sa te descurci!