| Antonia922 a întrebat:

Voi ce produse pentru par folositi? Parul meu este foarte gras(trebuie spalat o data la 3 zile), este foarte subtire si cade foarte mult... Ce produse pot folosi?
Multumesc anticipat!
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Ema464 a răspuns:

In primul rand incearca sa nu te mai speli des si in al doilea rand incearca Miracle Oil iti va ingrosa firele de par, iti va da volum si iti va face parul mult mai frumos!

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

De obicei parul trebuie spalat o data pe saptamana. Daca il speli des, se ingrasa si cade.
Eu folosesc sampon de la Cosmetic Plant cu nuc si rozmarin. Pe langa mirosul imbietor are si o actiune delicata.

| Ry0010 a răspuns:

In primul rand nu te mai spala asa des pe par deoarece cu cat te speli mai des cu atata parul tau are tendita de a se ingrasa. Si daca obisnuiesti sa te dai cu balsam, nu o mai fa pentru ca si acesta ingrasa parul. Incearca Tratament Sebum Control de la Gerovital. Sper ca te-am ajutat happy

| Antonia797 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iti faci baie o singura data pe saptaman. Daca nu ai placa de par, achizitioneaza una. Daca ai parul foarte gras da-te de 2-3 ori pe saptamana. Temperatura preferabila ar fi de circa 200-190.