| AnneM123 a întrebat:

Ce pot folosi daca imi cade parul? Am vazut pe net niste produse dar mi se par scumpe, voi ce folositi?

Răspuns Apreciat de Editori
| gratargratar a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un medic dermatolog pentru consultatie. O sa-ti dea reteta.
Nu mai lua sfaturi de la unu si de la altul'. Mergi la dermatolog ca e cel mai bine. Poate ai nevoie de medicamente de sinteza, nu d-astea naturiste dintre care cele mai multe nu au efect.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parusan.

| Iunix a răspuns:

Antidepresive şi un pachet de şervețele.
E fain să-ți cadă păru la 20 de ani, îmi ador viața.

| andreeabobo a răspuns:

Ulei de ricin, eu am folosit de la gerovital un kit cu fiole pentru regenerare. Nu o sa opreasca neaparat din caderea parului dar ajuta sa regenereze firele si sa fie mai sanatoase.

| CloudChaser0 a răspuns:

Foloseste parusan. se gaseste in farmacii si nici nu e asa scump. vreo 10 lei.