| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de produse de par folositi cand va cade parul, fetelor? Eu am parul lung si imi mai cade...

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Http://www.yves-rocher.ro/control/anti-cderea-prului/

Dar daca intrebi o cunostinta care e reprezentant Yves Rocher, vei putea lua sampoanele putin mai ieftine

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Sampon de la Yves Rocher. Costa 11, 5 lei sau 17, 5 lei. Dupa cateva saptamani, incepi sa vezi efectele.

| Mayar a răspuns (pentru Mayar):

Http://www.yves-rocher.ro/control/anti-cderea-prului/

Dar daca intrebi o cunostinta care e reprezentant Yves Rocher, vei putea lua sampoanele putin mai ieftine

| JamilaGizeh a răspuns:

E normal sa iti cada parul, mai ales daca e lung...si al meu e la fel. Dupa ce ma pieptan peria e plina de par si uneori gasesc si prin casa par. Dar e normal, cu toate astea am parul foarte bogat si des, sanatos.
Nu va mai speriati atat de caderea parului, ca nu cheliti. rolling on the floor
Eu prefer sa nu folosesc foarte multe produse din astea pentru par, masti, sau alte tampenii. Folosesc un sampon si un balsam si e suficient.

| Syndre a răspuns:

Uleiul de cocos a făcut minuni pentru mine și încă mai face, îți recomand să încerci, se găsește la plafar. Faci o mască cu ulei de cocos și miere de albine cam odată pe săptămână și ești okay. happy