| Den1sa a întrebat:

Buna, sora mea care e clasa a-9-a nu stie in ce sa se imbrace in prima zi de scoala, se gandea la o rochie neagra cu flori lunga mai jos de genunchi cu niste sandale cu toc, arata superb, as vrea sa stiu si parerea vostra, ce sugestii aveti?

7 răspunsuri:
| DenqOO a răspuns:

Mie mi se pare foarte dragut, doar ca nu imi place negru. E o culoare mai funerara

| Den1sa explică (pentru DenqOO):

E neagra doar ca are flori mari colorate si e asa mai de vara rochia

| DenqOO a răspuns (pentru Den1sa):

Poti sa imi trimiti in privat poza?

| Den1sa explică (pentru DenqOO):

Nu dar e ceva de genu
https://www.google.com/......ps?/search
Doarca e mai scurta are minicele mai scurte florile mai mari si mai colorate si niste falduri la piept, sper ca tiai creeat o imagine

| DenqOO a răspuns (pentru Den1sa):

Foarte frumoasa.

| Fabianaa a răspuns:

In prima zi de școală eu îmi luam mereu cămașă și blugi, dacă era mai frig îmi luam un sacou sau o geaca de blugi.Îți zic asa ca și sugestie pentru sora ta. Mi se pare foarte ok rochia, mai ales având în vedere ca trece în clasa a 9-a happy.

| Den1sa explică (pentru Fabianaa):

Zice ca vrea ceva mai special nu doar niste blugi cu o camasa, tricou mai si iubeste sa poarte rochii