| anonim_4396 a întrebat:

Spuma si fixativul afecteaza parul(il strica)?

Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Dupa majoritatea faci matreata, si atrage praful si ti se murdareste, si trebuie sa-l speli a doua zi iar. laughing Si nu e ok spalatul atat de des pe cap, recomandat e o data la 3 zile.

7 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

In exces da, dar daca folosesti cand ai nevoie, de exemplu iesi undeva si iti aranjezi parul si nu vrei sa ti se strice poti folosi, dar nu in exces si poti face matreata daca parul e sensibil.

| RAY a răspuns:

Nu,afecteaza in timp radacina care duce la pierderea parului

| RAY a răspuns:

Sunt solutii bio, intreab-o pe mama ta, bunica ta, sunt multe solutii bio si ieftine si naturale

| Macryna a răspuns:

Folosite in exces da dar iti recomand spuma mi se pare mai buna

| vladv26 a răspuns:

Nu cred

| MrAnonym a răspuns:

Nu afecteaza nimic.

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

NU, insa depinde de marca