| FireAngel a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se numeste bluza aia cu maneci scurte si lunguta care se poarta peste malete sau bluze .Funda

4 răspunsuri:
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Blaizer!thinking

| reberbk a răspuns:

Blazer

| simonyk a răspuns:

Buna,tot eu sunt.Blazerul am vazut ca este un sacou.Eu nu vreau sacou, ci un fel de tricou tricotat lung care se poarta peste ceva mai subtire. ceva de genua astahttp://www.google.ro/......tp?/imgres nu cu nasturi ci simplu.

| simonyk a răspuns:

App, daca stiti spuneti-mi si cum se numeste ala din imaginea de mai sus