| nicky_3440 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste site-uri despre cosmetica, machiaj, hair-style tot ce se incadreaza in aceasta categorie de beauty & fashion pentru ca fac un curs de cosmetica si machiaj prin Institutul European de Corespondenta Eurocor si vreau sa ma documentez...sa stiu cat mai multe pentru ca deja sunt in a sasea luna de curs...si sincera sa fiu recomand acest curs tuturor celor care vor sa arate cat mai bine si care vor sa se ajute pe ei insusi cat si pe altii.mersi

Răspuns Câştigător
| jahjah a răspuns:

Arunca o privire aici: http://www.google.ro/......tp?/search

4 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Divahair.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce produse dai examenul pentru diploma de la minister? propriile pensule si trusa de machiaj? vreau si eu sa fac cursul de aceea intreb/ Ms

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| adriana_7712 a răspuns:

Eu am studiat limba engleza la eurocor, si mi s-au parut foarte bune cusurile.