| archenemy a întrebat:

Buna, stie cineva acel miros pe care il mirositi doar noaptea cand este racoare afara si nu e nimeni altcineva pe strada? Daca da, stiti si vreun parfum care miroase in acel fel?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ciorapiilaughing

| dullcat a răspuns:

Nu stiu acel miros, dar e frumos ca tu te poti bucura de asa ceva si stai intr-o zona a orasului care nu e poluata.

| archenemy explică (pentru dullcat):

Multumesc, stau in constanta

| anonim3247 a răspuns:

În București pute a canale și noaptea.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Alone in Paris Perfume.

Mirosul este feminin, dar nu de puștoaică, echilibrat cu un pic de lemn și condimentat cu senzația de încredere de sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu despre ce miros e vorba. E unul plăcut, relaxant happy dar nu știu ce parfumuri ar mirosi la fel.

| MironMihaela a răspuns:

Mirosul ploii.