| rya79 a întrebat:

Buna, știe cineva ceva asemănător la miros cu uleiul clasic galben de par de la olaplex? Parfum, balsam de rufe, absolut orice? Miroase extrem de bine și as vrea sa miros toată asa, nu doar parul, mulțumesc

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Balsam de rufe? Daca nu ma insel, tu ai intrebat in trecut si daca poti folosi balsam de rufe in loc de balsam de par? Pacat ca nu realizezi cat de toxic este pentru sanatatea ta. Daca era asa de simplu nu existau mai multe produse, ci un singur balsam universal.Plus, cel de rufe doar iti strica hainele treptat, adaugand tot cate un strat cerat fin, ceea ce la un moment dat afecteaza culoarea si proprietatea de absorbtie a tesaturii.Crezi ca ii face bine parului? Raspunsul e clar nu.

| rya79 explică (pentru dullcat):

Girl wtf? dacă ai fi citit întrebarea, înțelegeai ca vreau sa miros TOATA ca uleiul, nu doar PARUL, pentru ca pe par ma dau cu ulei. Am zis parfum/ balsam de rufe cu care sa mi spal rufele, crema de corp, absolut orice m-ar ajuta sa îmi miroasa piele/rufele asa frumos.