| Bijou15 a întrebat:

Stie cineva cam cat costa pensatul la salon Abbate, sau la orice salon mergeti voi? (Prin pensat, ma refer mai mult la datul unei forme sprancenelor).

Funda :*!

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Eu ma pensez la un salon foarte bun din Bucuresti, care iti da orice forma vrei. Ma rog, eu sunt si prietena cu femeia care penseaza si daca vreau ma penseaza gratis. Dar oricum, pensatul costa in jur de 10 lei. happy

| Bijou15 explică (pentru qLoveSmileღ):

Pai, ma asteptam la mai mult, adica nu m-am pensat niciodata cu gandul ca ma voi duce la salon sa-mi dea o forma, nu sa ma bag eu si sa stric. Si ma asteptam la 100 lei sau ceva de genul. O prietena se penseaza la Salon Abbate, unul foarte bun si chiar imi place cum i le face. Deci forma nu e 100 de lei?

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru Bijou15):

Depinde de salon! Ti-am spus, salonul la care ma pensez costa 10 lei desi iti da o forma superba. Si nu te pensa singura, ca o sa-ti strici forma. De ce sa te astepti la 100 lei? Este prea mult, si daca la un salon pretul este 100 lei te fraiereste, pentru ca este prea scump. Si nu, forma nu este 100 lei. happy

| Bijou15 explică (pentru qLoveSmileღ):

Ok.Merci.Cred ca sun acum la salon sa vad ce si cum.

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru Bijou15):

Cu placere. :*

| Bijou15 explică (pentru qLoveSmileღ):

Am sunat, e 13 lei! :*

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru Bijou15):

:*:*

| Bijou15 explică (pentru qLoveSmileღ):

Da-mi add pe mess :*. ( biancaarhire )

10 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Din cate am vazut eu datul formei este 10 lei iar pensatul normal este 7 lei(la saloane din Bucuresti)

| soffie a răspuns:

10 lei, maxim 15 :*, depinde de salon

| iulya23 a răspuns:

10 lei