| Andreea9222 a întrebat:

Buna happy stie cineva care e ideea cu black friday la notino? Am vazut ca ar fi pe 25 noiembrie dar ei de vreo 2 saptamani deja au tot felul de promotii si nu stiu daca are rost sa astept pana atunci, daca in 25 va fi o reducere si mai mare sau astept degeaba? Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Care e ideea cu Black friday?

Pai nu-i nici o idee, este destinata o singura zi pe AN, cand se fac reduceri de pret la anumite magazine.

La romani se practica smecheria ridicarii preturilor cu 1 luna inainte iar la 25 noimbrie, cand este BalckFriday, se coboara preturile la normal, sa para ca au fost scazute.

| sierra1 a răspuns:

E diluată ideea de black-f. ca la Flanco sau Altex. Nimic spectaculos. N-ai ce aștepta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar un concept nu realitatea Black Friday

| Kupoane a răspuns:

Salut! Notino este un magazin online din Polonia care vinde si in Romania, dar cum Black Friday romanesc nu se pupa la date cu cel din afara este foarte probabil sa exista doua perioada cu reduceri ca de black friday in noiembrie. Pana atunci poti cauta cod transport gratuit notino aici: https://kupoane.ro/store/notino/