| geanyna19 a întrebat:

Buna stie cineva creme pentru diminuarea celulitei si a vergeturilor? Stie cineva daca da rezultate,, Balsamul cu bitter suedez"? Dau fundita pentru cel mai folositor raspuns.

1 răspuns:
| mariadenisa a răspuns:

Pentru diminuarea vergeturilor este mai greu, adica trebuie sa faci tratament...injectii,prostii foarte scump..altfel nu ai cum sa scapi de ele nici cu creme..cu creme previi apritia vergeturilor..de aia femeileinsarcinate folosesc creme pentru vergeturi cand sunt insarcinate sa nu plesneasca pielea dar cand plesneste nu ai ce face decat daca sunt in prima faza atunci cand o culoare roz pal poti folosii creme...dar cand sunt in faza finala adica au culoarea alb-galbuie tratamente! cat despre celulita alergat mult, bea multa apa si renunta la sucurile cu acid si mancarea cu grasimi. sper ca te-am ajutat.bafta:*