| MariaMonica a întrebat:

Hey! Cine a folosit un produs pentru diminuarea vergeturilor si a dat rezultate? Astept cat mai multe raspunsuri si solutii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| カルメン a răspuns:

Am folosit eu good-bye cellulite si a dat rezultatehappy chiar ma bucur ca am incercat.Prima data cand mi-a spus mama ca si ea a folosit nu prea imi venea sa cred ca va functiona. O folosesc dimineata, la pranz si seara dupa ce imi fac dushappy functioneaza. efectele vizibile se vad chiar dupa primele zile, pielea iti ramane mai fina iar dupa o saptamana deja vergeturile se diminueaza.este buna si impotriva celulitei de asemeneahappy eu asta iti recomandhappy