| dulc3'maria a întrebat:

Stie cineva cum se aplica balsamul cu bitter suedez in cazul vergeturilor? plsss dau fundita mercilove struck

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Gelul se intinde in strat subtire pe suprafata de piele afectata, se maseaza usor; dupa uscare se obtine o pelicula putin colorata care asigura absorbtia de principii active in piele.
Operatia se repeta de cel putin 2 ori /zi.

3 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Pui 2 capacele de bitter intr-un pahar cu apa calduta il amesteci il lasi 5 min. si apoi masezi bine.La mine merge.

| broscutsaaa a răspuns:

Nu stiu sigur despre ce vorbesti tu thinking
Eu ma dadeam cu o crema. de la Asla Vital. emulsie antivergeturi cu argila speciala. uleiuri natural, vitaminele A, E. elastina laughing sau cel putin asa scrie pe ea laughing
Pui pe zona in care ai vergeturi, si faci masaj pana nu mai simti crema pe picior. happy
Acum nu stiu cazul tau.
Dar la mine a mers cu acea crema, si daca te expui razelor violete [adica ca atunci cand te duci la mare]. vergeturile capata culoarea pielii si nu se mai vad deloc happy