| Shuka a întrebat:

A folosit cineva Balsamul cu Bitter Suedez de la Transvital pentru vergeturi? A functionat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti faci "frectie" in zonele afectate, masand usor.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am folosit, insa am folosit bitterul suedez in cure si a dat roade.
"Topeste" grasimile, deci si vergeturile pot disparea.
In fine, de ce nu iti iei tinctura de bitter suedez? Isi face mai repede efectul (parerea mea).

| Shuka explică (pentru anonim_4396):

Cum o folosesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Shuka):

Pai iti faci "frectie" in zonele afectate, masand usor.

| Alexandru_Purtan_1988 a răspuns:

Nu, dar il poti testa si revenii spunandune rezultatul.

| Imp5k a răspuns:

Da. Nu a functionat... Dar pentru ce se foloseste?

| Shuka explică (pentru Imp5k):

Tu zici ca nu a functionat, dar nu stii pentru ce se foloseste? BANAL