| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cum se numeste varful acela metalic de la cizme (ciocate)? Am pierdut unul si as dori sa comand alte varfuri, daca ma puteti ajuta, eventual daca are cineva si nu mai foloseste le cumpar!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Varful ala se numeste bombeu. Din pacate nu se gaseste nicaieri in Romania.

3 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Mersi dar nu sunt pt.ciocate, ciocatele sunt cizmele acelea de cowboy

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Varful ala se numeste bombeu. Din pacate nu se gaseste nicaieri in Romania.

| Sandor_Zoltan_1978 a răspuns:

Salut. Se cheama Boot Tips. varfuri metalice pentru cizme. Din pacate nu gasesti in Romania, si nici un EU nu prea am avut bafta pana acum.