| Ioannaa111 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi aceasta caciula in Bucuresti? Multumesc!

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

La noi in Germania se gasesc la cei care fac handmade, asa poti cauta si tu pe breslo de exemplu un model asemanator sau daca nu doresti nici asa, ti-ai putea tu lua o caciula si un ciucure de tipul acesta de iepure pe care le gasesti pe la mercerii sau persoanele care se ocupa de lucrul manual fie pe internet fie pe la targurile handmade care se tot organizeaza in Bucuresti. Cauta pe internet de astfel de targuri sa vezi cand se organizeaza.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poate fi deschis linkul, pune altul acesta nu e bun.

| Ioannaa111 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Https://m.aliexpress.com/s/item/32689141065.html
Nu merge nici daca dai copy si paste pe google? Acum vad ca nu se deschide dar nu stiu de ce sad

| WxRo a răspuns (pentru Ioannaa111):

Aproximativ
https://www.olx.ro/......552jm.html
https://lajumate.ro/caciula-superba-cu-mot-de-blana-noua-831801.html
Sau cauta pe google caciula cu mot de blana si vei gasi multe asemanatoare