| PrincessSophie a întrebat:

stie cineva unde pot sa gasesc produse de ingrijire a barbii (gen ulei, ceara de barba/mustata), in Timisoara?

Multumesc

5 răspunsuri:
| papuciirupti a răspuns:

Foloseste mustar. vorbesc serios, eu tocmai ce am dat acum 2 sapt si se vad rezultatele, dupa o lunga convingere a unui prieten care folosea si eu credeam ca vrea sa-si bata joc si nu vrea sa-mi spuna cu ce se da el... iti dai seara si cat bei o bere la tv ea isi ia din mustar ce ii trebuie, prinde o culoare de spui ca-i vopsita happy

| soluțiedeneuron a răspuns:

Salut! Sephora, Lilyox, MAC Cosmetics, Yves Rocher, Douglas. Sper ca te-am ajutat!

| papuciirupti a răspuns (pentru soluțiedeneuron):

Da tu nu ai auzit de mustar? rolling on the floor))))

| soluțiedeneuron a răspuns (pentru papuciirupti):

Sincer,chiar nu laughing)Si nu stiu din ce motiv nu-mi pare rău

| papuciirupti a răspuns (pentru soluțiedeneuron):

Ai cel mai bun motivwinking laughing)))