| Disiertre a întrebat:

Buna, am 16 ani si jumate am ceva mustață si pe barba niste puf si sub buze si a început sa imi iasă si prin părți cate ceva, in cat timp o sa fie procesul de creșterea bărbii?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de la baiat la barbat, ca totul seface foarte incet, ca si procesul de dezvoltare si transformare al baiatului in barbat.

Daca acum abia a inceput sa-ti creasca un puf pe barba, probabil ca vei avea o barba completa abia peste 10 ani.

| sammie a răspuns:

La fiecare este alt proces. Nu la toți le cresc la aceași vârstă.

| Mitzupitzu a răspuns:

Intr-o luna ai sa ai atata par incat ai sa crezi ca esti maimuta!

| Disiertre explică (pentru Mitzupitzu):

????

| Mitzupitzu a răspuns (pentru Disiertre):

Asteapta pana pe 13 iunie. O sa-ri faci coditze cu parul de pe picioare!