| mhg a întrebat:

Ştiţi cumva ce fixativ aş putea să folosesc, pentru a-mi menţine părul cât mai drept după ce folosesc placa? Deoarece am părul creţ, iar după ce îl îndrept, nu durează o oră că se ondulează la vârfuri, mai ales că acum este foarte cald.
Am o placă destul de bună, nu cred că ea este problema.

PS: Nu-mi spuneţi, vă rog, că ar trebui să renunţ la placă, deoarece nu o folosesc aşa des.

Mulţumesc!

5 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
cel mai bun fixativ este de la taftbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| ladygaga a răspuns:

Firma Kallos este buna.
Ar trebui sa incerci un fixativ de acolo.

Un sfat: Daca folosesti placa o data /saptamana. este deja mult. Ti se arde.Eu zic sa o folosesti cel mult de 2 ori pe luna. Daca folosesti saptamanal vei avea de suferit cu parul.
Acum e treaba ta daca tii sau nu cont de sfat.

| Doar eu_8334 a răspuns:

Dha eu nu am parul cret si tot nu-mi sta drept din cauza umezelii si a caldurii dupa ce folosesc placa. De fapt nu-mi statea, acum folosesc Taft negru. este cel mai puternic fixativ si crede-ma am incercat destule marci.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ffff bun fixativul de la oriflame.Nu folosesc de obicei produse de la ei dar fixativul e chiar f bun.:*