| Iris2709 a întrebat:

stiti cumva la avon cand plasezi comanda normala de unde o ridici si in cat timp?

Răspuns Câştigător
| PufiCiufi a răspuns:

Nu e adevarat ce ti s-a spus mai jos. Eu sunt reprezentant avon si zilele de comanda normala iti apar pe site depinde in ce zona esti. Si daca dai comanda normala iti vine in 3 zile lucratoare de ex dai comanda luni si miercuri iti vine acasa prin fan curier.

2 răspunsuri:
| Ioanica a răspuns:

In cel mult 2 saptamani.

| Manuelyo a răspuns:

De la posta si depinde cad iti vine foaia aia acasa ce o aduce postasu... dupa ce primesti foaia poti merge sa ridici coletu happy