| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva [ in special reprezentanti avon ] ce cadouri se mai primesc cand plasezi o comanda? :* Funda :X:X

Răspuns Câştigător
| Anytsa a răspuns:

Pai eu una faceam comanda de 4-5 milioane si nu primeam nimic.

| IoanaMariaIonesc a răspuns (pentru Anytsa):

Ce aiurea straight face

| Anytsa a răspuns (pentru IoanaMariaIonesc):

Stiu, dar asta e!
Poate in viitorul apropriat o sa mai bage din nou.

4 răspunsuri:
| Anytsa a răspuns:

Esti noua? Daca da primesti in primul nivel un rimel super shok si un sampon la 5 lei, daca plasezi comanda de 140 lei, in al doi'le nivel un ruj si o crema de la planet spa cu 6 lei, valoarea trebuie sa fie de 180 lei, al 3'lea nivel o crema de la CARE, si o crema de la solution, comanda trebuie sa fie de 230 lei, si in cel de'al 4 nivel primesti parfumul little black dress la 8 lei daca plasezi o comanda de 290 lei, asta e fluturasul reprezentantului!

| IoanaMariaIonesc a răspuns (pentru Anytsa):

Si daca nu esti reprezentant nou inscris nu ai habar ce se primeste?happy