| gabriela1hdbl a întrebat:

stiti vreo modalitate de a-mi indrepta parul fara placa (eu am parul ondulat-cret.plsss
funda*

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Lasa-l asa, natural!---utilizarea foehn-ului, a placii de intins parul sau a ondulatorului dauneaza la fel de mult structurii firului de par.

| tpuu a răspuns:

Peria + feonu dupa poti da cu un pic de fixativ pentru a ramane asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O sugestie,
http://www.egirl.ro/......parul-2392
Te pup!

| snzpaul a răspuns:

Dacă e destul de des, îți recomand după baie, să insiști foarte mult cu foehnul, încăt părul, o să-și ia, încet, încet formă dreaptă.