| anonim_4396 a întrebat:

stiti vreo modalitate de a-mi indrepta si eu parul? il am scurt pentru ca se increteste dupa ce ma tund(5cm). mentionez cu placa nu merge de acum dar pana sa mai creasca pentru a merge si cu placa nu stiti vreo modalitate? funda

2 răspunsuri:
| alinoovsky a răspuns:

Salutare! Pai poti incerca cu o perie rotunda si cu feonul. Poti folosi si un sampon de la Nivea cu "tenta" de indreptare! Sper ca te-am ajutat!

| D3IuTzA14 a răspuns:

Eu am incercat cand eram mica cu placa sh mi s a ars parul deci NU!laughing Cel mai bine ar fi sa te duci la un salon sa ii intrebi paia.cu ce te poate ajuta la parhappyOri daca nu lasa`l asa e frumos parul cret:X:X