| Florinafgfgtr a întrebat:

Bună, stiu ca e nebunesc ce zic. Ce trebuie sa fac sa ajung pe reclame de exemplu la sampoane, reclame tv etc?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poze.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e nebunesc, este o meserie, fotomodel.

| Catrice a răspuns:

Sa arăti bine, sa ai bani, sa locuiești într-o țară cu un brand internațional.

| Ofiintă a răspuns:

Să fi o persoană publică (actriță, cântăreață, influencer).

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Catrice):

Banii și faima vin după, uite aici laughing
https://youtu.be/ipuUYJwzWyE

| johnnny123 a răspuns:

Sa afli cand si unde sunt castinguri si sa participi la cat mai multe. Dar binenteles ca asta nu-ti garanteaza ca vei si primi vreun rol. Mai ai nevoie si de anumite calitati

| Mirel4412 a răspuns:

Sa fii foarte cunoscuta, adica nu poti sa te apuci acum ca nu te stie nimeni.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa arati bine sa fi suplă si sa ai pile sa te bage la casting de obicei fotomodelele si actritele ajung sa pozeze pentru reclame, nu orice fată de pe strada sau de pe internet.