| boooooring a întrebat:

Dati`mi un exemplu de un gest nebunesc, dar nu prea exagerat, sa conving o fata ca o iubesc

13 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat iti vine si inspiratia!

| gigiro a răspuns:

Te-ai grabit repede sa premiezi raspunsul, care dupa parerea mea nu este cel mai bun. E frumos si romantic sa faci ceva iesit din comun pentru persoana pe care o iubesti.marile povesti de dragoste au avut parte de asa ceva. Daca nu ai rabdare sa asculti. poate primeai zeci de idei de la noi, mult mai bune decat aceasta ingusta viziune. Daca fata te iubeste, va aprecia gestul, daca nu te iubeste va face fite. Daca mai citesti raspunsurile, iata o idee:invit-o in parc, cumpara mici lumanarele. fa o inima din ele, aprinde-le si declara-i ca o iubesti.

mira
| mira a răspuns:

Mergi pe o cale gresita. Cel mult, sperii fata si isi ia adio de la tine.Asteapta si soarta iti va scoate in cale o situatie din care fata sa deduca imediat ca o iubesti.

| shtephie a răspuns:

Iubirea se simte, nu se spune!

| Biencush a răspuns:

II comanzi un cos cu flori la o florarie si ceri sa fie livrat in mijlocul unei ore(cand e un prof mai de treaba). o sa fie super surprinsa si incantata ca a facut cineva un asa gest frumos in prezenta tuturor!
Daca nu iti permiti, poti sa ii faci o declaratie stiu eu pe mess, la radio, ii scrii pe tabla.bafta!

| erik a răspuns:

Fi alaturi de ea cand are nevoie si e de-ajuns.

| TipulVerde a răspuns:

Incearca s-o lovesti. Adica ii dai perversa ca pe Targu-Ocna. Pare destul de nebunesc. laughing

| BeHappyForMe a răspuns:

De duci cu un buchet de flori la ea si in spate iei toata gasca de baieti ii dai buchetul ii spui ca o iubesti si baieti sa strige :Saruta-l ca-i viata ta.laughing)). ai putea sa amenajezi frumos undeva intru loc intim tot asa cu flori cu sampanie si sa-i spui ce simti.

| BLG a răspuns:

Nu trebuie sa faci niciun gest nebunesc sa ii demonstrezi ca o iubesti

pur si simplu poarta-te frumos cu ea, tin-o de mana in public, sarut-o ca sa ii demonstrezi ca nu iti este rusine cu ea si ca nu iti pasa ce spun "gurile rele"big grinbig grin

| SecretLady a răspuns:

Pur si simplu ii zici, daca te place te va accepta daca nu, nu

| OneLa16 a răspuns:

Eu cred ca daca te iubeste nu-ti va cere sai dovedesti asta... iubirea nu se dovedeste ea se simte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahahaha alecsia te-ai luat dupa maneaua aia saruta-l ca-i viata ta cantata de costel biju hahahha

| c76650531 a răspuns:

Taeti vinele