| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o întrebare aiurea, dar ce părere aveți despre aspectul meu fizic? laughing (nu vreau răspunsuri date la baza!)

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne, mare ti-e gradina.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing) MULTI SAR GARDUL.
Ea e un exemplu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine punctat happywinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

big grin happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Esti draguta si frumoasa.
Ai un par foarte frumos.
Te pup!

| hummmer a răspuns:

Şi unde vedem aspectul fizic? Sau doar faţa o numeşti aspect fizic?

| kiduţa18 a răspuns:

Păi din câte văd la poza ta de profil (adică doar fața) pot spune că ai niște trăsături foarte frumoase. Sincer, mie mi se pare că ești foarte drăguță. Îți dau un sfat: du-te să-ți dai o formă la sprâncene și pensează-te. Vei fi mult mai frumoasă. Referitor la corp nu mă pronunț(aspectul fizic) pentru că nu am văzut nicio poză.

| kiduţa18 a răspuns:

Ok, a fost un sfat doar. În rest ți-am zis ești ok. ^^

| 이채린 a răspuns:

Nu am cum sa cred ceva despre tine daca nu te vad. Si in plus...ce conteaza atat de mult? happy Toti suntem frumosi in felul nostru. Nu mai cauta atentie.

| Pikachu456 a răspuns:

Pedobear crede ca e draguta laughing