| anamariacondrea a întrebat:

stiu ca suna cam stupid,dar as vrea o schimbare de look. e ciudat ca toate fetele sa iti zica :,, fi tu insati,, dar chiar am un stil ciudat. Puteti sa imi dati cateva idei? Mentionez ca am 14 ani, parul mediu si cu fff mult volum, ochii caprui si cam atat. Dau funda la cele mai multe si mai utile idei. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Pai...ai putea sa renunti la a cumpara lucruri... poti sa te uiti pe youtube la chestii gen diy si sa incerci sa reproduci ce vezi acolo...asa o sa ai look-ul tau si o sa fii unica pentru ca fetele din ziua de azi ezita sa faca lucruri cu mana lor... sper ca te-am ajutat... funda?:-);-*

1 răspuns:
| alwaysStyles a răspuns:

Fi deschisa la nou. Uita-te la youtuberi si lasa-te inspirata. Tumblr-ul e iarasi un mod bun de inspiratie in materie de look.