| silviu18 a întrebat:

As vrea sa imi fac o schimbare de look. Mentionez ca am 13 ani parul mediu(la lungime) negru ochii negri etc. Nu stiu voi ce stil credeti ca se poarta atat freze cat si haine.

Multumesc.
Si nu uitati de funda.

4 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Cochuri de panda te fac specciala ai nevoie de doua agrafemn si 2 elastice faci doua cocuri umnu imn stamnga umnu imn dreapta si cu agrafele le folosesti doar daca vrei pentru haine incearca niste blugi turcoaz sau skini rosii care se poarta daca vine primavara alege o fusta imn dungi orizontale de orice cu loare ca re se asorteaza cu umn tricou de acceasi culoare. succes! funda?

Răspuns utilizator avertizat