| AndreeaSiAndra a întrebat:

Ce ziceti eu am sims 2 original si vroiam sa imi iau sims3 late night dar nu stiam ca imi trebuie sims3 original deci cand am aflat... voi ce imi spuneti sa imi iau sims2 night life sau sims3 original ca eu nu stiu ca am sims 3 de la un prieten doar ca e spart dar e cam la fel si oricum dupa ce mil iau numai stau mult si imi iau si late night dar pana atunci... voi ce imi spuneti sa iau? funda primului raspuns.

2 răspunsuri:
| izuka68 a răspuns:

Buna! Eu zic sa iti ei sims 3 pentru ca e mai fain decat sims 2! funda?big grin

| CB a răspuns:

Sims 3