| Sparkii a întrebat:

Buna sunt baiat si vreau sa am putin blond in par am parul brunet deschid blond foarte putin si as vrea sa imi fac suvite sau sa pun putin blond in el naspa e ca nu stiu cum laughing)) un remediu ceva care sa imi faca parul blond nu vopsea! Astept raspunsuri funda

Răspuns Câştigător
| cristinatina14 a răspuns:

Hei,sa stii ca daca esti brunet nu este bai daca te faci blond direct, iti iese un blond mai inchis. Daca pui mai multa vopsea pe suvite iti isse mai deschisa. Sau de nu vrei cu vopsea, mergi la farmacie si ia`ti decolorant de par si nu v-a mai trebuii sa te faci blond ca iese coloarea gata galben.

3 răspunsuri:
| ImAnonymous a răspuns:

Decolorant...

| Sparkii explică (pentru ImAnonymous):

Bun de unde il cumpar si cum il folosesc si cum imi decolorez parul?

| Morticia13 a răspuns:

Spalate cu ceai de tei si o sa ti se deschida la culoare sau vopsestete cu henna e naturala nu iti arde parul ca vopseaua sau decolorantul o gasesti in plafar big grin funda?