| Mr97ScZ a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa ma duc sapt. asta sa ma tund. Spuneti-mi si mie cum sa-i zic sa ma tunda ca sa imi stea bine? Ce tunsoare este la moda acum? Ca de fiecare data cand mergeam pana acum ma tundea scurt de tot,acum as vrea sa fac altfel, ca sa arat mai bine.As dori sa raspunda mai mult baietii.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| TommyHilfiger a răspuns:

Pai spune-i sa te tunda mai scurt in lateral si pierdut sus sau mai mare sus. Daca vrei si vrei sa ai o tunsoare buna la care sa iti faci freza mai usor, du-te la un stilist, e adevarat ca e mai scump, si ii spui sa te tunda si el te tunde cum iti sta mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi nişte sugestii aici,
http://www.lyla.ro/tunsori/
Te pup!