| cristinuca05 a întrebat:

sunt bruneta si as dori sa ma fac saten inchis, ciocolatiu mai exact la coafor normal. oare prinde vopseaua pe brunet sau trebuie sa ma decoloreze intai?crying nu as vrea ca am auzit ca imi care parul se deterioteaza. cine a mai patit asa.chiar vreau sa scap de brunetu asta din parr.va rooogg.

4 răspunsuri:
| annna a răspuns:

O sa te decoloreze
daca nu te decoloreaza va iesi urat sad

| bombonica22 a răspuns:

Pai. eu zic sa nu te decolorezi. ptc nu iese culoarea... de fapt eu m-am decolorant am iesit blonda si dupa in loc sa imi iasa saten deschis mi-a iesit roscat asa ca te sfatuiesc sa bagi peste parul brunetwinking succes

| Minnie_8038 a răspuns:

Exact acelasi lucru am incercat si eu. Trebuie sa te decolorezi mai intai! Mie imi iesise roscat deschis (spre portocaliu) in la radacina si restul parului era un saten inchis. oribil! nu iti recomand. si eu eram tot bruneta, dar nu prinde. decoloreaza-te

| TopSalon a răspuns:

Incearca sa frecventezi un salon de infrumusetare ce ofera servicii de calitate folosind produse profesionale. Parul ti se va regenera imediat, vei fi uimita de calitatea prouselor profesionale.
Pentru mai multe detalii sau intrebari poti sa accesezi acest site http://topsalon.ro/