| adellina a întrebat:

Vreau sa intreb si eu ceva. ce culoare este ma inchisa:castaniu inchis sau ciocolatiu? Eu am parul saten si vreau sa il vopsesc, as vrea o culoare inchisa, dar in nici un caz brunet! In afara de castaniu inchis si ciocolatiu mai este vreo culoare mai inchisa?sad

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Ciocolatiu o fi mai inchis. Si eu vreau sa ma fac o culoare mai inchisa, dar nu brunet.

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Eu il am saten inchis.

| Tot.Eu a răspuns:

Poti sa il faci violet inchiswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ciocolatiu, clar!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele doua culori sunt destul de greu de deosebit, ramai la saten inchis.