| Anisoaraaa0 a întrebat:

Buna,sunt fata, am 14 ani si vreau să-mi iau un tuș de ochi(eyeliner).
1.De la ce firma sa imi iau?
2.Cat costa?
Aș vrea unul mai puțin de 15 lei deoarece vreau sa-mi iau si un gloss și un rimel.Nu cred ca afecteaza cu ceva

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Catrice la banii astia.
https://www.notino.ro/catrice/?f=1-1-17957-3644-6947-50367
Rimel ia-ti de la Essence, au produse bune si ieftine.
https://www.notino.ro/essence/?f=1-1-49918-6947-3652

33 răspunsuri:
| Anisoaraaa0 explică (pentru Emma30555):

Bine,asa am sa fac, un răspuns chiar foarte bun, mulțumesc mult

| dragodana a răspuns:

Salut!
Una lume de aici a ramas in secolul 19. Fata a pus o intrebare si asteapta raspunsuri, nu critici idioate.
1.Eu am inceput cu tus lichid.Se spune ca este mai greu de folosit, dar cand te inveti cu el este usor.De preferat ar fi sa-ti iei unul de 5 lei pana te inveti cum se foloseste.Cateodata sunt mai bune decat cele de firma. Daca stii ca iti mai lacrimeaza ochii ar fi bine sa-ti iei unul waterproof(rezistent la apa), dar se indeparteaza mai greu.Raport calitate-pret, la banii aia:Essence, Miss Sporty.Nu iti lua tip carioca.Au un gramaj foarte mic si se termina dupa 2 utiliari.
2.Gloss-Catrice,Essence.
Ca sa-ti faci o idee intra pe:-parfimo.ro.Sunt cei mai ieftini, dar au livrare gratuita de la 300 lei.Pana la acea suma este 10 lei.
-1001cosmetice.ro.Au comanda minima de 60 lei.Livrare gratuita de la 130 lei prin Posta Romana si primesti cercei si bratara(de 2 lei; unele sunt frumusele)cadou.Sunt cam cu 2 lei mai scumpi decat parfimo.
-notino.ro.Sunt scumpi.Doar daca esti atenta primesti cadou o mostra.Au livrare gratuita de la 250 lei.Dar au multe produse.

| Anisoaraaa0 explică (pentru dragodana):

Mulțumesc mult de tot, da foarte adevarat am acut nevoie de raspunsuri nu de critici, dar na