| sua01 a întrebat:

Buna sunt in clasa a 6a si nu stiu cu ce sa ma imbrac la Haloween. Idei?

6 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Pisica, cel mai simplu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

I ati uniforma, te costumezi in elev

| AmanoYuno a răspuns:

Poti sa fii originala sa te imbraci intr-unul sin colegii tai si sa il imitibatting eyelashes

| onlyagirl a răspuns:

Acum cativa ani, am particpat la o petrecere de Halloween, si am fost ''sotia '' lui Dracula.am avut o rochie de culoare maro, eram machiata strident oarecum, pentru ca aveam niste linii groase si lungi de tus pe la ochihee hee iar parul mi l-am facut coc, cu niste suvite lasatebig grinpantofi in picioare, ....cred ca e o solutie destul de simplatongue

| florymee12 a răspuns:

Pai nu trebiue sa te imbraci neaparat pentru ca o sa vezi ca e plictisitor si incomod sa stai asa oata seara. Dar daca tu chiar vrei sa participi la petrecere poti gasi ceva gem... pisica neagra... zomby (iti rupi un tricou mai vechi ) distractie placuta happy funda?

| TinaFlorentina a răspuns:

Pai. Daca vrei un costum rapid poti taia un cearsaf mare, alb, pe care nu il mai folosesti ( ii faci gauri pentru ochi), sau daca ai o camasa alba larga, cizme pana la genunchi, pantaloni bufanti (inchisi la culoare) si o bandana de pus pe cap te poti face pirat. Eu ti-am dat doar niste idei de COSTUME RAPIDE. Alte costume : vrajitoare, printesa, sau poti sa cauti pe net... Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda big grin?