| maddallynna a întrebat:

sunt in clasa a 8a si saptamana trecuta am ales cea mai frunoasa fata din clasa si cel mai frunos baiat, fetele au ales cel mai frumos baiat si baietii cea mai frumoasa fata si eu am fost aleasa cea mai frumoasa fata din clasa,si dupa asta fetele tot spunea prin clasa ca nu e adevarat si ceva de genu.credeti ca sunt invidioase sau era doar parerea lor ca oricum mi sau parut ca chiar exagerau: ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| kitishor a răspuns:

Buna. Nu te critic pe tine deci nu ma intelege gresit : Daca ai fi in locul lor si nu te-ar fi ales pe tine baietii ca fiind cea mai frumos din clasa...cum te-ai simti? big grin Dar ele sunt geloase. Tot ce trebuie sa faci este sa Nu le critici, sa nu razi de ele. Stiu ca te simti super pentru ca baietii te plac. :X
Daca mai zic fetele ca nu e asa, zici " Da, stiu ca nu e asa. Nu sunt cea mai frumoasa." Pt. ca nu trebuie sa te ridici pe tine in scaune happy. Si asa vei avea de castigat! Baietii te vor place mai mult pentru. ca esti si modesta si frumoasa si draguta :X
Si P.S : Daca se enerveaza dupa ce spui ca " Da, nu sunt cea mai frumoasa " Mai spune-le! Ca sa le infierbanti mai rau big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt invidioase. iti spun eu. ca si la mine sunt la fel si sunt clasa a 5a. si din a 3 a erau foarte invidioase si rautacioase cu mine.

| Oniisu a răspuns:

Pai,normal daca ele nu au fost alese ca cele m, ai frumoase fete din clasa sunt invidioase si de aceea au tot vorbit asa aiurea.parerea mea nu le mai baga in sema pe cele care te invidiaza fundita :XX?

| deea1105 a răspuns:

Sunt sigura ca sunt geloase ca baietii te-au ales pe tine si nu pe una dintre ele.o sa vezi ca peste cateva zile le va trece

| crissa17 a răspuns:

Chiar iti pasa ce spun altii?