| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt Ioana din Baia Mare, cea cu parul lung de 140cm, am nevoie de ajutorul celor care locuiesc in Mintiul Gherlii, Cluj, si o cunoasteti pe acea doamna Lidia Roman cu parul lung de 164cm, ce a aparut la Maruta in emisiune, va rog sa ma contactati sau sa-i dati adresa mea de email deoarece doresc sa o informez despre un proiect ce vor sa-l faca niste nemti despre par, cateva pictoriale in care voi aparea si eu. Deasemenea cei care sunteti din Oradea si o cunoasteti pe doamna Sanda Valera care detine un par la fel de lung, sa ma ajutati sa le pot contacta in vederea aceluiasi proiect.Ca idee puteti vedea pe adresa www.amazing-hair.de o fata pe nume Marianne, care a facut acelasi proiect.Va multumesc anticipat, prieteni.

3 răspunsuri:
| Raluca1724 a răspuns:

Nu s-a exprimat corect fata! A vrut sa spuna ca are 1, 40 cm. Nu ca are parul de 140 cm happy

| Lilik a răspuns:

Eu liliana cea cu parul lung de 30 cm laughing din cotofenii din deal vreau sa stiu cum de iti creste tie asa de mult parul.